Kasko apdrošināšana

Kasko apdrošināšana

Apdrošini vairāk nekā automašīnu - iegādājies KASKO Seesam e-veikalā.

Nesabojā savu vasaru bez KASKO!

Publicēts: 04.06.2018.

Tas ir beidzot noticis! Vasara beidzot ir klāt un varam sākt kravāt somas un auto bagāžniekus, un doties vasaras izbraucienos ar savu personīgo transporta līdzekli! Tiesa, negaidīti dzīves pagriezieni atšķirībā no Tevis vasarā nepaņem atvaļinājumu, tie gluži pretēji – aktīvāk iesaistās Tavā dzīvē. Reizēm šie neparedzētie notikumi var nest milzu prieku un aizraujošus piedzīvojumu stāstus, kuros dalīties ar kolēģiem un draugiem, tomēr lielākoties tie rada vairāk rūpju, raižu un izmaksu nekā prieka. Bet neuztraucies, Tev ir iespēja pasargāt sevi un savus nervus! Mēs, Seesam apdrošināšanas speciālisti, piedāvājam Tev iepazīties ar 4 situācijām, kādās KASKO polise var Tevi izglābt no sabojāta vasaras atvaļinājuma! Piesprādzējies un laižam!

Ar KASKO neraizējies par riepām

Vai esi kādreiz ar ādu pieskāries +30 grādos saulē uzkarsušam asfaltam? Tas ir neiedomājami karsts, jo tas ir tik tumšs. Līdzīgā krāsā ir arī auto riepas, kas nozīmē tikai vienu – arī tās neprātīgi uzkarst, atrodoties tiešos saules staros, kas sliktākajā gadījumā var novest pie riepas sasprāgšanas. Protams, liela nozīme ir riepā iepildītā gaisa spiedienam, kas reizēm nevainīgas neuzmanības dēļ var būt pārāk liels. KASKO neglābs Tavu apdedzināto ādu, tāpēc neriskē basām kājām staigāt pa uzkarsušu asfaltu, un tāpat rūpējies par savu mājas mīluli, jo KASKO nesegs arī ķepu apdegumu ārstēšanu, taču ir viena lieta, ar ko KASKO Tev noteikti palīdzēs – ar sasprāgušās riepas nomaiņu vai jaunas iegādi.

Mežs nav bieds

KASKO ir lielisks ceļabiedrs tā pat kā Tavi draugi un ģimene, it īpaši, ja esi nolēmis doties piedzīvojumos uz meža takām. Saprotams, ka ar Ferrari kupeju Tu nelīdīsi mežā, bet ar džipu vai īpaši drosmīgie pat ar jebkuru citu klasiska augstuma auto varētu nolemt iebraukt taciņas.  Kā Tev noderēs KASKO šādās vasaras izklaidēs? Mūsu KASKO polises piedāvājumā ir bezmaksas pakalpojums “palīdzība uz ceļa”, kas varētu Tev nākt talkā, ja gadītos kur “uzsēsties”, izvelkot auto no iesprūšanas vietas. Savukārt gadījumā, ja, piemēram, uz augstāka akmens vai celma būsi pārsitis karteri (skaidrs, ka braukt vairs nevar), KASKO Tevi paglābs, sarūpējot evakuatoru, kas Tavu auto nogādās līdz servisam.

Sasists vējstikls? 0 problēmu!

Kuram gan nav pazīstama situācija – Tu brauc pa grants ceļu un pretī vai priekšā braucošās mašīnas riepa uzrauj gaisā grants akmeni, tas iesitas Tavā stiklā un parādās neglīta plaisa vai sliktākajā gadījumā reāls caurums. Izvēloties mūsu KASKO Tu vari par to vairs neuztraukties, jo, iegādājoties KASKO polisi, iespējams apdrošināt vējstiklu ar 0% pašrisku, turklāt papildus šai ekstrai, Seesam KASKO nodrošina Tev vējstikla bezmaksas nomaiņu!

KASKO pret garnadžiem = 1:0

Iedomājies situāciju – Tu kopā ar savu otru pusīti dodies kaifīgā izbraucienā ar savu jauno kabrioletu. Jūsu galamērķis – jūrmala, kur doties pastaigā pa kāpām un izbaudīt svaigo priežu meža gaisu. Tu novieto auto stāvlaukumā, pacel jumtu un aizslēdz to, atslēgas ir pie Tevis kabatā, bet, atgriežoties no pastaigas, izrādās, ka Tavu kabrioletu kāds ir aizdzinis. KASKO Tev šādā gadījumā var vairākos veidos:

  • aizvietojot transporta līdzekli ar līdzvērtīgu (atceries, KASKO ir paredzēts automašīnām ne vecākām par 20 gadiem);
  • “uzdāvinot” jaunu tādu pašu auto (KASKO risks “Jaunvērtība” attiecas uz mašīnām, kas nav vecākas par 2 gadiem, ir ar nobraukumu mazāku par 30 000 km un no reģistrācijas brīža piederējuši tikai vienam īpašniekam);
  • piešķirot nomas auto no pirmās notikuma dienas.

Protams, KASKO nav bieds neviens dzīvnieks, neviena dabas stihija un neviens lūstošs zars vai stabs – Tu saņemsi atlīdzību gan par dzīvnieku un putnu radītiem auto bojājumiem, gan arī par dabas stihijas “uzbrukuma” rezultātā saskaitītajām izmaksām!

Gatavs mesties vasarā? Sagatavo arī draugus, padaloties ar šo rakstu!