Kasko apdrošināšana

Kasko apdrošināšana

Apdrošini vairāk nekā automašīnu - iegādājies KASKO Seesam e-veikalā.

5 situācijas uz ceļa, kuras atrisināt palīdzēs KASKO polise

Publicēts: 03.07.2017.

Vai Tev kādreiz ir gadījies “palikt uz ceļa”? Piemēram, Tavam auto:

  • pārplīsusi riepa;
  • beigusies degviela;
  • noticis ceļu satiksmes negadījums.

Kādreiz šādā situācijā atlika tik vien, kā paļauties uz garāmbraucēju labsirdību un cilvēcību. Labi, ka laiks ir gājis uz priekšu, un tagad ir iespējams gan telefoniski atrast palīdzību, gan arī iepriekš sagatavoties dažādiem negadījumiem. Apdrošināšanas kompānija Seesam aicina – iepazīsties ar piecām situācijām, kas var atgadīties uz ceļa, un kuru risināšanai Tev var noderēt KASKO polise!

Sasveicinājies ar stirnu?

Iedomājies – Tu brauc vēlā, tumšā vakarā pa ceļu, kas ved cauri mežam. Pēkšņi 20 metru attālumā no auto uz ceļa izskrien meža dzīvnieks. Laikus apstāties nav iespējams, tādēļ sadursme ir neizbēgama. Šajā situācijā KASKO polise sedz radušos zaudējumus, un nav svarīgi, vai tas ir:

  • salocīts bamperis;
  • izsists lukturis;
  • sasists vējstikls;
  • nolauzts spogulis vai kāds cits automobiļa bojājums.

Uzreiz pēc negadījuma sazinies ar Seesam pa diennakts palīdzības tālruni, konsultants informēs par pareizu rīcību konkrētajā situācijā un nepieciešamības gadījumā nosūtīs palīdzību.

Par vienu problēmu mazāk

Mūsu KASKO polise piedāvā iespēju apdrošināt auto vadītāju un pasažierus. Iedomājies, ka, braucot kopā ar draugiem mājup no festivāla, iekļūsti ceļu satiksmes negadījumā, un Tu vai kāds no līdzbraucējiem gūst traumu. Nepieciešams veikt dažādus izmeklējumus un ārstēšanu. Par medicīnas izdevumu apmaksu vari neuztraukties, jo to sedz apdrošināšana, bet atceries – esi prātīgs un piesardzīgs uz ceļa, jo apdrošināšana nepaglābs no negadījuma, tā palīdzēs segt radušās izmaksas!

Atkal skaidra bilde

Nereti gadās situācijas, kurās tiek bojāts vai izsists auto stiklojums. Populārākā no tām – braucot pa grants ceļu, priekšā vai pretī braucošā automašīna ar riteņiem uzrauj akmeni no seguma, un tas iesitas auto vējstiklā. Seesam KASKO polise piedāvā auto stiklojuma apdrošināšanu ar 0% pašrisku, ja vējstikls tiek mainīts pie kāda no Seesam sadarbības partneriem. Atceries – auto remontu var sākt tikai pēc tam, kad apdrošinātājs ir veicis spēkrata apskati!

Peļķes vairs nav bieds!

Dzīvojot Latvijā, jau esam pieraduši pie lietaina laika, tomēr, pateicoties klimatiskajām izmaiņām, arī lietus var sagādāt pārsteigumus, ko 2017. gada jūnija beigās piedzīvoja Viļņas iedzīvotāji un viesi. Lietusgāžu radītie plūdi bijuši tik lieli, ka ielas pārvērtušās par upēm. Šāda situācija bieži negadās, tomēr pēc lietus no peļķēm neizbēgt. Seesam KASKO polise sedz hidrotrieciena radīto auto bojājumu labošanu, kas rodas, piemēram, iebraucot peļķē vai pārvietojoties pa applūdušām vietām. Tavs auto instruktors noteikti ir teicis: “Nebrauc peļķēs, bet, ja nevari tās apbraukt, tad izbrauc cauri lēnām!” Paturi šo prātā, vērtīgs padoms.

Drošībā arī Tavs draugs ar 2 riteņiem

Mūsu piedāvātā KASKO polise ir tik daudzpusīga, ka ir iespējams apdrošināt arī savu velosipēdu pret ceļu satiksmes negadījumiem. Tomēr ņem vērā, ka atlīdzība tiks izmaksāta tikai par tiem velosipēda bojājumiem, kuri radušies ceļu satiksmes negadījumā, ja tā laikā velosipēds atradies uz auto piestiprināta velo turētāja. Piemēram, ja brauc uz laukiem ar auto, līdzi vedot savu velosipēdu, bet, iekļūstot avārijā, tiek saliekts kāds no velosipēda riteņiem, tā rāmis vai tiek nolauzta stūre, apdrošināšana segs izmaksas, kas radīsies velosipēda remonta laikā.

Sveiks, vesels un drošībā

Atceries teicienu: “Sargi sevi un Dievs Tevi sargās”! Protams, visas situācijas un dzīves pagriezieni nav paredzami, taču tiem ir iespējams sagatavoties, izmantojot apdrošināšanas pakalpojumus. Dalies ar šo ierakstu, lai arī Tavi draugi uzzinātu par situācijām, kurās noderīga ir Seesam KASKO polise!