Kasko apdrošināšana

Kasko apdrošināšana

Apdrošini vairāk nekā automašīnu - iegādājies KASKO Seesam e-veikalā.

Kā aprēķina KASKO apdrošināšanas cenu Tavam auto?

Publicēts: 07.09.2017.

Vai zini, kā veidojas KASKO apdrošināšanas cena? Tā nebūt nerodas no “zila gaisa”! Pamatā ir pārdomāts, mūsu izveidots, algoritms, kas ietver auto parametrus, autovadītāja raksturojumu, apdrošināšanas statistiku un citus faktorus. Jo mazāk potenciālo risku saskatām, jo izdevīgākus KASKO apdrošināšanas nosacījumus varam Tev piedāvāt. Uzzini, kādi kritēriji veido Tava transportlīdzekļa KASKO cenu!

Tava auto parametri

Tava automašīna kā KASKO apdrošināšanas objekts ir polises cenu veidojošā centrālā daļa. Lasi tālāk, kā auto vecums, vērtība un citi kritēriji ietekmē KASKO cenu!

Cik jauns ir Tavs auto un kāda ir tā vērtība?

KASKO polises cena ir tieši atkarīga no auto vecuma, markas, modeļa un vērtības. Mēs klientiem piedāvājam apdrošināt automašīnās, kas nav vecākas par 20 gadiem. Ja esi iegādājies jaunu auto līdz 2 gadu vecumam, Tavu sirdsmieru var nostiprināt jaunvērtības apdrošināšana, kas ļauj atgūt naudu tāda paša jauna transportlīdzekļa iegādei zādzības gadījumā. Auto vērtība tiek noteikta saskaņā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja auto vērtību katalogu.

Kādam mērķim Tu izmanto savu auto?  

Pēc KASKO kalkulatorā norādītās informācijas, mēs izvērtējam, kā Tu plāno ekspluatēt savu auto: privātai lietošanai, nomai, pasažieru pārvadāšanai, apsardzes, taksometra pakalpojumiem vai varbūt jauno šoferu apmācībai? KASKO apdrošināšana ģimenes auto maksā mazāk, nekā transportlīdzekļiem, kas ik dienas tiek izmantoti preču pārvadāšanai vai, piemēram, sporta sacensībās, jo tai ir mazāk iespēju iekļūt negadījumos.

Vai esi parūpējies par auto drošību?

Gatavojot KASKO piedāvājumu, mēs izvērtējam to, vai esi pienācīgi parūpējies par auto drošību. Lai izvairītos no apdrošināšanas risku iestāšanās:

  • transportlīdzeklim jābūt aprīkotam ar drošības aprīkojumu un pretaizdzīšanas iekārtām;
  • drošības sistēmām jābūt darba kārtībā - laicīgi jānomaina baterijas, jāveic tehniskā apkope u.c.

Tavs raksturojums

KASKO apdrošināšanas cenu veido ne tikai transportlīdzekļa parametri, bet arī autovadītāja raksturojums. Uzzini, kā Tavs autovadītāja profils ietekmē KASKO cenu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kāds ir Tavs vecums?

Auto apdrošināšanas jomā ir detalizēti izpētīti dažādu vecuma grupu braukšanas paradumi. Astoņpadsmitgadnieka braukšanas stils var krietni atšķirties no daudzbērnu ģimenes mammas vai vectētiņa uzvedības uz ceļa, kam var ietekmēt apdrošināšanas risku iestāšanos. Lai aprēķinātu vecuma ietekmi uz polises cenu, KASKO cenas aprēķinā esam iekļāvuši kritēriju - jaunākā lietotāja vecums.

Cik liels ir Tavs autovadītāja stāžs?

Mēs atbalstām jaunos šoferus un drošības sajūtai piedāvājam iegādāties KASKO apdrošināšanu, kamēr tie nostiprina braukšanas prasmes. Tomēr lielāks autovadītāja stāžs liecina par sagatavotību dažādām situācijām uz ceļa, kas ļauj piedāvāt mazāku KASKO apdrošināšanas prēmijas cenu.

Vai Tev ir laba autovadītāja “slava”?

Ir svarīgi vienmēr uz ceļa cītīgi ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Jo pozitīvāka un “tīrāka” ir Tava autovadītāja pārkāpumu un negadījumu vēsture, jo lielāka ir mūsu uzticība Tev, kas rezultējas izdevīgākā KASKO polisē.

Kādā teritorijā Tu pārvietojies?

Ja Tavs auto ir reģistrēts pilsētā ar blīvu apdzīvotību un intensīvu satiksmi, potenciālo negadījumu un skaits ir lielāks, nekā laukos. Arī tad, ja ar auto pārvietojies tikai Baltijas teritorijā, KASKO polise ir lētāka, salīdzinot ar darbības teritoriju - visa Eiropa.

Kāda ir Tava līdzdalība apdrošināšanā jeb pašriska apjoms?

KASKO apdrošināšana ir abpusēja sadarbība starp Tevi un mums - Seesam. Jo lielāka ir Tava līdzdalība apdrošināšanā jeb pašrisks, jo zemāku cenu mēs varam piedāvāt polisei. Ņem vērā, ka katrs papildu izvēlētais apdrošināšanas risks, piemēram, mantu zādzība salonā vai uz jumta piestiprināta velosipēda bojājums negadījumā, veido potenciālo lielāku izdevumu daļu un ietekmē polises cenu.

Tu nevari kontrolēt visas situācijas uz ceļa, auto izlaiduma gadu, savu vecumu vai autovadītāja stāžu. Tomēr Tu vari ietekmēt savu braukšanas stilu, ievērot ceļu satiksmes noteikumus, rūpēties par auto tehnisko stāvokli, drošības aprīkojumu un autovadītāja “labo slavu”, kas viss kopā veido KASKO apdrošināšanas cenu.

Pārbaudi orientējošu apdrošināšanas cenu savam auto KASKO kalkulatorā un izvēlies izdevīgāko KASKO apdrošināšanas piedāvājumu internetā!