Kasko apdrošināšana

Kasko apdrošināšana

Apdrošini vairāk nekā automašīnu - iegādājies KASKO Seesam e-veikalā.

Kāpēc gudrs auto vadītājs izvēlas KASKO apdrošināšanu?

Publicēts: 04.08.2017.

Auto parasti ir viens no lielākajiem ģimenes pirkumiem - iespējams, tas ir Tavs otrs dārgākais naudas ieguldījums pēc nekustamā īpašuma. Lai auto bez aizķeršanās varētu nogādāt Tevi uz darbu un citiem galamērķiem, der ievērot dažus vērtīgus padomus. Kā rīkoties, lai auto kalpotu ilgāk, un kā KASKO apdrošināšana var palīdzēt Tev iegūt šofera sirdsmieru, lasi tālāk!

Veselīgs dzīvesveids Tavam auto

Tāpat kā regulāras medicīniskās pārbaudes, fiziskās aktivitātes un veselīgs dzīvesveids Tev palīdz uzturēt labu pašsajūtu, ir jārūpējas arī par auto veselību. Tu vari paildzināt auto lietošanas laiku, ja:

  • veic regulāras auto tehniskās apkopes;
  • brauc uzmanīgi, izvairoties no bedrēm, peļķēm un citiem šķēršļiem;
  • seko līdzi ceļu remontu kartei, izvēloties maršrutu ar labāko segumu;
  • ievēro laika prognozes un izvairīsies braukt sliktos un bīstamos laika apstākļos, piemēram, vētras laikā vai applūdušās vietās.

Ja tomēr Tev gadās pārsist auto riepu, iebraucot bedrē vai kanalizācijas lūkā, negadījuma rezultātā nobraukt no ceļa vai nogrimt, ja nozagts auto aprīkojums, vētras rezultātā uz auto uzkritis koks, kā arī citos gadījumos KASKO apdrošināšana sedz finanšu zaudējumus.

Tu neesi viens! Rēķinies ar citiem šoferiem!

Pārvietojoties ar auto, Tev jāņem vērā ne tikai ceļu stāvoklis un laika apstākļi, bet arī ar citi satiksmes dalībnieki un pat meža dzīvnieki, kas mēdz izskriet uz ceļa. Lai cik profesionāli Tu vadītu auto, atceries, ka uz ceļa pārvietojas cilvēki ar dažādām braukšanas prasmēm: gan jaunie šoferi - iesācēji, gan agresīvi braucēji, gan arī, piemēram, apmaldījušies tūristi.

Parūpējies par savu un auto pasažieru drošību:

  • braucot atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem;
  • uzmanīgi vērojot ceļu un citu šoferu brukšanas uzvedību;
  • ievērojot īpašu piesardzību, braucot svešās vietās un tumšajā diennakts laikā;
  • laicīgi plānojot braucienus un izvairoties no pārvietošanās sastrēgumos.

Auto bojājumi, kas rodas sadursmē ar citu transportlīdzekli, dzīvnieku vai gājēju, parasti veido ievērojamus naudas zaudējumus. Ja Tev ir KASKO apdrošināšana, atlīdzību atgūsi jau divu dienu laikā pēc dokumentu saņemšanas.

Tavs ideālais rīts

Iztēlojies - Tu no rīta pamosties, izdzer iecienīto kafiju, dodies uz auto, lai brauktu uz darbu, bet… stāvvieta ir tukša, jo kāds garnadzis nolūkojis Tavu auto. Mosties! Tas bija tikai ļauns murgs!

Reālajā dzīvē auto zādzības gadījumā KASKO apdrošināšana piedāvā transportlīdzekļa aizvietošanu ar līdzīgas markas, modeļa, izlaiduma gada, komplektācijas un aprīkojuma auto, pasargājot no neparedzētiem izdevumiem.

Iztēlojies vēlreiz - Tu pamosties, izdzer rīta kafiju, stāvvietā iesēdies savā auto, ieslēdz mīļāko radio staciju un lieliskā noskaņojumā dodies ikdienas gaitās! Gudrs auto īpašnieks ar KASKO apdrošināšanu no pozitīva rīta iestūrē veiksmīgā dienā!

Rūpējies par sava auto veselību, brauc prātīgi un rīkojies gudri, iegādājoties KASKO apdrošināšanu!