Kasko apdrošināšana

Kasko apdrošināšana

Apdrošini vairāk nekā automašīnu - iegādājies KASKO Seesam e-veikalā.

Kāpēc izvēlēties KASKO, ja plāno doties uz ārzemēm?

Publicēts: 26.04.2018.

Klāt jau maijs, kas nozīmē, ka tūlīt, tūlīt sāksies aktīvā ceļošanas sezona. Vai var būt kādas labākas ziņas par šīm? Protams, var! Piemēram, tās, ka palutinot savu auto ar KASKO polisi, Tu vari aizmirst par jebkādiem ar transportu saistītiem stresiem un papildu izmaksām, ja kā savu pārvietošanās veidu esi izvēlējies personīgo automašīnu. Kas tā par maģiju un kādās situācijās KASKO kļūs par Tavu drošības spilvenu, uzzini mūsu speciālistu sagatavotā raksta turpinājumā!

Kādā gadījumā Tu vari iegādāties KASKO?

Lai pilntiesīgi vari apsvērt KASKO polises iegādi, vispirms jāsaprot, vai Tavam auto tā vispār ir piemērota. Noteikumi ir tikai divi:

 • Tavs auto nav vecāks par 20 gadiem;
 • Tu gribi iegādāties KASKO.

Jā, tieši tik elementāri (jo viss ģeniālais ir vienkāršs)! KASKO ir piemērojama jebkuram četrriteņu motorizētam sauszemes transporta līdzeklim, kas polises iegādes brīdī nav vecāks par 20 gadiem, un šī polise atšķirībā no OCTA nav obligāta – ja vēlies izcilu drošību un lielas garantijas, izvēlies KASKO!

Ko Tu iegūsi?

Mēdz teikt, ka KASKO ir augstākā pilotāža, karaliskas klases auto apdrošināšanas polise. Un ne bez iemesla! Iegādājoties KASKO, Tu vari iegūt:

 • ātru atlīdzību izmaksu;
 • pilna apmēra atlīdzību par nozagtu auto;
 • velosipēda apdrošināšanu;
 • auto remontu Tev ērtā un tīkamā servisā;
 • nomas auto no pirmās dienas;
 • hidrotrieciena radītu zaudējumu segšanu;
 • ērtu atlīdzību pieteikšanas sistēmu u.c.

Ar pilnu iespējamo risku segumu Tu vari iepazīties Seesam mājaslapā. Tas ir tiešām plašs, un katrs tajā atradīs savai situācijai piemērotāko segumu.

Bet, kas tad tāds īpašs nonākot ārzemēs?

KASKO maģija ārzemēs

Mēs esam parūpējušies par tiem, kam patīk ceļot ar savu auto, un tāpēc iepriekšminētajam KASKO ieguvumu sarakstam esam pievienojuši vēl trīs svarīgus punktus, kurus varat iekļaut savā KASKO polisē:

 • Tehniskā palīdzība ārzemēs

Nodrošinām diennakts konsultāciju, dzinēja piestartēšanu, riepu nomaiņu, degvielas pievešanu, taksometra pakalpojumus, palīdzību saskaņotā paziņojuma aizpildīšanā, transportēšanu. Sīkāk par auto palīdzības pakalpojumiem un valstīm, kurās tie tiek nodrošināti vari lasīt šeit.

 • Apdrošināšanas segums auto transportēšanas laikā

Seesam atlīdzina zaudējumus, kas radušies auto transportēšanas laikā uz kuģa, prāmja vai evakuatora.

 • “Ceļojums var turpināties”

Seesam KASKO polise piedāvā atlīdzināt izdevumus, kas radušies transporta līdzekļa vadītājam un pasažieriem ārpus Latvijas robežām, ja apdrošinātais auto pēc nelaimes gadījuma vairs nav izmantojams braukšanai. Proti, sedzam viesnīcas izdevumus, taksometra izmaksas un nomas automašīnas vai avio biļešu izmaksas, lai ceļojums neizbeigtos pirms laika.

Lai negadītos palikt svešā zemē uz autobāņa vai kaut kur vienam kalnos, iesakām apsvērt domu par spēkā esošu KASKO polisi arī ceļojuma laikā.

Vai zini kādu, kam šī polise noderētu? Padalies ar rakstu un palīdzi pieņemt vērtīgu lēmumu!